MADMAX

Společnost Mad Max Sportswear Company byla založena v lednu roku 1999 jako společnost zaměřená na sportovní oblečení, doplňky a další vybavení pro sportovce. Hlavním výrobním programem se tehdy stalo sportovní oblečení pro kulturistiku a fitness.

Značka MADMAX je zavedena ve více než 30-ti zemí celého světa a v obsáhlém sortimentu nabízí více než 85 výrobků. Postupně během mnoha let přinášeli celou řadu různých novot, ale nejvýznamnější inovace, které ovlivnily nejen další vývoj výrobků, ale ovlivnily bezesporu celý trh byly právě tyto:

  • “intelligent conception” pro vývoj nových výrobků,
  • rukavice speciálně určené, vyvinuté a vyráběné pouze pro ženy,
  • užívání cooling and quick dry materials pro naše produkty, 
  • implementace identifikačních čipů (RFID chips for identification),
  • použití materiálů umožňujících opakované praní
  • kamínky Swarovski
  • opasky s anatomickou ochranou bederní páteře

 

Vytvořili také speciální kolekci s názvem Dangerous game pro Hard Core trénink, dále unikátní kolekci TATTOO  věnovanou aktivním ženám a dokonce kolekci výrobků Fight to the Death  vhodnou pro box, bojová umění, fitbox a další podobné aktivity. Při vývoji produktů a technologií se vždy opírají o cenné zkušenosti, rady a doporučení všech uživatelů z řady profesionálů, do níž patří například Dexter Jackson, Dennis James, Darrem Charles, Adela Garcia Friedmansky, Oksana Grishina, Noemi Olah, Tomáš Kašpar, Tomáš Bureš, Marek Vomáčka,  Krisztof Radzikowski, Silvia Czine, Milos Sarcev, Boris Orava, David Lupač, Slovenský tým kulturistiky, fitness a silového trojboje, ale i o zkušenosti amatérských zákazníků. 

V současnosti firma MAD MAX produkuje kromě rukavic, opasků a doplňků pro fitness a kulturistiku také oblečení navržené pro kulturisty a sportovce s netypickou postavou (širší ramena, úzký pas, silná stehna). Při výrobě oblečení kladou vysoké nároky na výběr materiálů a navržení perfektně padnoucího střihu. Vytvořili i kolekci kompresního oblečení, které napomáhá funkci krevního oběhu, rychlejší regeneraci, přivádění více kyslíku do svalů, zabraňuje křečím a předchází mikro zraněním svalových vláken

59
26551592655

Stránka 1 z 2 - 92 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 92 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.